Хочете омолодити шкіру, надати їй свіжий, здоровий і сяючий вигляд, але боїтеся робити ін’єкції?

Пропонуємо вам ідеальний варіант унікальну технологію неін’єкційної кисневої мезотерапії OxyJet. Ця інноваційна методика дозволяє усунути будь-яку естетичну недосконалість шкіри без болю. Проблеми зі шкірою тепер можна вирішити м’яко, делікатно і без голки за допомогою процедури OxyJet у Platonova Clinic.

Киснева мезотерапія ОxyОet: суть процедури

Безін’єкційна киснева мезотерапія – це революційна методика. 

Вона принципово відрізняється від всіх інших косметичних процедур, тому її сміливо можна назвати справжнім проривом в сучасній косметології. 

Завдяки терапії OxyJet стало можливим  насичувати шкіру всіма необхідними поживними речовинами без ін’єкцій, пошкоджень і навіть найменшого дискомфорту для пацієнта. Зараз догляд за шкірою став ще більш ефективним, адже дана методика дозволяє поєднувати ефекти чистого кисню і реактивних сироваток, які лікар косметолог підбирає індивідуально для кожного пацієнта.

Суть процедури кисневої мезотерапії полягає в тому, що під тиском повітря в шкіру вводяться необхідні речовини, які лікують, стимулюють і омолоджують. При цьому глибина внесення інгредієнтів досить велика – всі шари епідермісу насичуються аж до базальної мембрани, куди не проникають звичайні засоби для зовнішнього нанесення. 

Завдяки імпульсній дії всі корисні речовини цілеспрямовано потрапляють в проблемні ділянки шкіри, і вже безпосередньо там впливають на клітини. Така методика дозволяє отримати набагато більш виражений і тривалий ефект, ніж при звичайному поверхневому застосуванні сироваток.

Які проблеми вирішує киснева мезотерапія OxyJet?

Ця косметична процедура м’яко, делікатно та абсолютно безболісно усуває такі естетичні недоліки шкіри, як:
 • акне, прояви акне і постакне;
 • дрібні та глибокі зморшки;
 • гіперпігментація шкіри;
 • видимі рубці та шрами;
 • травми шкіри після агресивного механічного або хімічного впливу;
 • поява вікових змін шкіри;
 • втрата тонусу.
За допомогою кисневої мезотерапії OxyJet у Platonova Clinic можна легко і у абсолютно комфортних умовах усунути будь-який з цих естетичних недоліків, запобігти ранньому старінню та отримати приголомшливий ефект загального омолодження (ревіталізації) і ліфтингу шкіри.

Етапи процедури OxyJet у Platonova Clinic

Неін’єкційна киснева мезотерапія у Platonova Clinic проводиться в три етапи:
 • OxyClear
На першому етапі лікар проводить глибоке очищення шкіри киснем за допомогою спеціальної змінної насадки апарату OxyJet і ензимного пілінгу. Це необхідно для того, щоб усунути всі забруднення і відмерлі клітини, а також зробити протизапальну, дезінфікуючу і заспокійливу дію.
 • OxyTone
На другому етапі фахівець наносити на шкіру регенеруючу кисневу рідину і масажує її за допомогою роликової маніпули апарату. Флюїд тонізує шкіру, має ліфтинговий ефект, а сам масаж стимулює сполучну тканину і м’язи, допомагає вивести зайву рідину і токсини.
 • OxyJet
На третьому етапі лікар приступає безпосередньо до введення потрібної сироватки в шкіру під тиском повітря. В результаті шкіра отримує не тільки всі необхідні поживні речовини, але і потужний потік кисню. Саме це дає виражений ефект: шкіра зміцнюється і стає більш еластичною, її колір вирівнюється і поліпшується, розгладжуються зморшки.

В кінці сеансу кисневої мезотерапії лікар застосовує індивідуально підібрані спеціальні засоби, зі зволожуючим і заспокійливим ефектом. Можна спостерігати виражений ефект терапії OxyJet після процедури, а для досягнення максимальних результатів може знадобитися курс з декількох сеансів.

Який ефект ви отримуєте від процелури OxyJet?

Пройшовши курс кисневої мезотерапії, ви побачите такі позитивні зміни та поліпшення стану, як:
 • шкіра виглядає зволоженою, підтягнутою і сяючою;
 • колір обличчя стає свіжим і здоровим;
 • шкіра перестала бути тьмяною і блідою, через стимуляцію поверхневого кровообігу;
 • більше немає набряків і темних кіл під очима;
 • шкіра знову стала еластичною та пружною, набула тонусу;
 • зморшки стали набагато менш вираженими або розгладженими взагалі;
 • більше немає ознак раннього старіння шкіри.
Більш того, якщо перед процедурою у вас були явні сліди впливу після лазерної терапії, хімічного пілінгу або захворювань, то киснева мезотерапія OxyJet допоможе вам пройти реабілітацію легше і швидше.

Які переваги OxyJet перед іншими методами лікування?

У порівнянні з іншими процедурами подібного впливу, неін’єкційна киснева мезотерапія має ряд незаперечних переваг:
 • Результати ви побачите після першої процедури. Щоб оцінити ефективність цієї методики та подивитися, як вона впливає на шкіру, не потрібно чекати закінчення терапії. Позитивні зміни помітні практично відразу.
 • Процедура абсолютно безболісна. На відміну від інвазивних методів, OxyJet проходить без болю і дискомфорту, в абсолютному комфорті для пацієнта.
 • Не пошкоджує шкіру і не потребує реабілітації. Під час процедури шкіра на 100%  у безпеці та завдяки делікатному ефекту, після сеансу відсутні набряки, почервоніння та інші неприємні наслідки. Ви можете повернутися до своєї звичайної справи, відправитися на важливу зустріч або подію буквально відразу після процедури, і ви будете виглядати приголомшливо.
 • Методика настільки безпечна, що підходить навіть вагітним жінкам і  матерям, що годують. Киснева мезотерапія OxyJet не має протипоказань, крім індивідуальної непереносимості інгредієнтів препаратів.
 • Всі активні речовини не просто проникають в шкіру, а накопичуються в ній, забезпечуючи набагато більш тривалий і виражений ефект.
 • Шкіра отримує як поживні речовини, так і потужний запас кисню, який також має загальний лікувальний ефект.
 

Киснева мезотерапія OxyJet є найбільш ефективним, безпечним і швидким способом відновлення молодості шкіри. У цьому немає сумнівів. А крім того, це дозволяє домогтися всього цього без використання голок та інших інвазивних засобів. Це максимально бережна і ніжна процедура по догляду за шкірою. 

Якщо ви хочете наповнити шкіру здоров’ям і сяйвом, усунути естетичні недоліки або ознаки раннього старіння, а також відновити її тонус, еластичність і гладкість – запишіться на процедуру кисневої мезотерапії OxyJet у Platonova Clinic. Наші досвідчені лікарі допоможуть вам отримати тіло справжнього переможця.

Застосовується у послугах для жінок

Доглядові процедури

Професійні доглядові процедури для обличчя, щоб збільшити пружність, очистити і зволожити шкіру, згладити рельєф, надати чіткий контур овалу.

Anti Age терапія

Ефективні апаратні та ін'єкційні методики з пролонгованим ефектом. Процедури, які дозволяють затримати прояви шкідливих змін шкіри. А також усунення вікових змін, запуск регенерації та забезпечення живлення шкіри.

Применяется в услугах для мужчин

Вартість процедури

Назва

Ціна

Вас

Повна програма

2500

90

Фото- та киснева терапія

700

30

Фототерапії

500

30

Перші ознаки старіння обличчя, шиї, декольте

1700

60

Відновлення шкіри: обличчя, шия, декольте

1700

60

Чиста шкіра: обличчя, шия, декольте

1000

60

Чиста шкіра: механічна чистка

1400

60

Рівний тон

1100

60

Чоловічий OxyJet

2500

90

ЗАПИС НА ПРОЦЕДУРУ

  00
  01
  02
  03
  04
  05
  06
  07
  08
  09
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  00
  01
  02
  03
  04
  05
  06
  07
  08
  09
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
  30
  31
  32
  33
  34
  35
  36
  37
  38
  39
  40
  41
  42
  43
  44
  45
  46
  47
  48
  49
  50
  51
  52
  53
  54
  55
  56
  57
  58
  59
  Відміна
  Ок
  Вся інформація про вас носить конфіденційний характер і не підлягає розголошенню третім особам