Хочете зменшити зморшки, позбутися від набряків, усунути темні кола під очима і взагалі зробити шкіру більш еластичною і гладкою? Спробуйте мікрострумову терапію у Platonova Clinic. Це неймовірно ефективна та абсолютно безпечна процедура, яка проходить без операції та в повному комфорті для пацієнта.

Мікрострумова терапія: суть процедури

Активність клітин і швидкість регенерувальних процесів з віком знижуються в організмі кожної людини.

Менше кисню і поживних речовин надходить в шкіру, а метаболізм сповільнюється. В результаті колір обличчя змінюється, шкіра втрачає тонус, з’являються набряки, судинні зірочки, сітки та пігментні плями. Для боротьби зі віковими змінами шкіри, зменшення їх проявів і профілактики нових, використовується мікрострумова терапія для обличчя і тіла.

Суть процедури полягає в тому, щоб вплинути на шкіру низькочастотним струмом і відновити її. Під впливом струму клітини дерми буквально пробуджуються, в тканинах відкриваються мембранні канали й запускаються обмінні процеси з новою силою. 

Мікрострумова терапія абсолютно безболісна, через те, що імпульси настільки слабкі, що не можуть завдати пацієнту навіть найменшого дискомфорту. Під час процедури клієнт може відчувати лише легке поколювання.

Під впливом поточних імпульсів процес синтезу білків, ліпідів та інших речовин в п’ять разів інтенсивніше. Запускається активне вироблення колагену та еластину, що допомагає усунути зморшки, розгладити шкіру і загальний ліфтинговий ефект. Процедура не вимагає хірургічного втручання, тому не травмує шкіру і не викликає ускладнень.

Показання до процедури

Мікрострумова терапія є ефективним і швидким способом усунення таких проблем, як:
 • глибокі та дрібні зморшки;
 • набряки та темні кола під очима;
 • зниження тонусу шкіри;
 • «поплив» овал обличчя;
 • судинні зірочки.
Процедура рекомендована пацієнтам старше 30 років, а клієнти у віці від 25 до 30 років можуть пройти курси мікрострумової терапії, як профілактику раннього старіння шкіри.

Як діють мікрострумові імпульси на шкіру?

 • Очищають.  Під впливом мікроструму видаляються токсини та зайва рідина, очищаються пори. В результаті зникає набряк і усуваються темні кола під очима.
 • Активізують обмін речовин. Клітини шкіри насичуються киснем і поживними речовинами, починають активно виробляти колаген і еластин. В результаті зморшки розгладжуються, шкіра стає більш еластичною і підтягується. 
 • Поліпшення мікроциркуляції. Вплив мікроструму відновлює нормальний кровообіг, що призводить до зниження розацеа і проявів після акне.
 • Забезпечують регенерацію. Завдяки імпульсам шкіра підтягується, відновлюється м’язовий тонус і проходять спазми. Колір обличчя стає свіжішим і здоровішим

Як проходить процедура мікрострумової терапії в Platonova Clinic

Тривалість одного сеансу від 20 до 30 хвилин. Перші результати ви помітите відразу після першої процедури, але для досягнення максимального ефекту потрібно пройти весь курс.

Процедура проходить в три етапи: 

 • Очищення шкіри та нанесення спеціальної сироватки.
 • Лікування проблемної зони за допомогою мікрострумових імпульсів.
 • Нанесення захисного крему на шкіру після процедури.

Ефект від цієї процедури триває 6 місяців. 

Якщо ви хочете виглядати молодше, усуньте ознаки старіння шкіри або інші естетичні недоліки та отримати довгоочікуване тіло справжнього переможця – запишіться на процедуру мікрострумової терапії у Platonova Clinic.