Вікові зміни шкіри проявляються не тільки у вигляді зморшок, пігментних плям і зневоднення, але й пов’язані зі змінами обмінних процесів в клітинах. В результаті шкіра втрачає еластичність та гладкість, стає тьмяною, млявою та «неживою». Але сучасна косметологія дозволяє повернути час назад і позбутися від цих естетичних недоліків. Одним з найбільш ефективних способів повернути шкірі молодий  та підтягнутий вигляд є проходження процедури біоревіталізації у Platonova Clinic.

Що таке біоревіталізація і в чому суть процедури?

Біоревіталізація – це методика омолодження шкіри, яка передбачає введення гіалуронової кислоти в глибші шари шкіри.

Ця речовина виробляється в організмі кожної людини з самого народження, тому абсолютно природна. Але з віком активність вироблення гіалуронової кислоти в організмі знижується, в результаті чого на шкірі починають з’являтися перші ознаки старіння – знижується еластичність, гладкість і зволоження, з’являються пігментні плями та знижується тонус. 

Біоревіталізація компенсує нестачу гіалуронової кислоти в шкірі та уповільнює процес старіння. В результаті обличчя й тіло знову набувають молодого, підтягнутого та здорового зовнішнього вигляду. 

Більш того, ін’єкції гіалуронової кислоти стимулюють процес її вироблення самим організмом, активізуючи синтез колагену та еластину. Іншими словами, біоревіталізація «перезавантажує» організм і дає йому поштовх до самовідновлення.

Як працює біоревіталізація?

Гіалуронова кислота, яку лікар вводить під шкіру пацієнта, є обов’язковим компонентом міжклітинного матриксу, що відповідає за розподіл вологи, правильний гідробаланс і синтез колагену та еластину. Молекули гіалуронової кислоти зв’язуються з молекулами води, притягають їх і тим самим забезпечують постійне насичення дерми вологою. 

Також гіалуронова кислота має потужну антиоксидантну дію і бореться з вільними радикалами. Завдяки цьому вона значно уповільнює процес старіння шкіри. 

Всі ці властивості зробили гіалуронову кислоту справжнім еліксиром молодості та одним з найефективнішим засобам боротьби з ознаками старіння шкіри та іншими естетичними недоліками.

У яких випадках рекомендується біоревіталізація?

Процедура біоревіталізації підходить жінкам і чоловікам, які стикаються з такими змінами шкіри, як:

 • зниження тонусу;
 • сухість і зневоднення;
 • мімічні зморшки;
 • погіршення кольору обличчя;
 • гіперпігментація;
 • шрами, рубці та постакне;
 • гіперфункція сальних залоз;
 • ранній птоз;
 • втрата чіткого овалу обличчя;
 • ознаки раннього старіння шкіри.

Також біоревіталізація підходить як реабілітаційна терапія після пластичної операції, хімічного пілінгу або лазерного шліфування шкіри або в якості підготовки до таких процедур.

Як проходить процедура біоревіталізації в Platonova Clinic?

Біоревіталізація, як і будь-яка інвазивна процедура, вимагає попередньої підготовки. Перед процедурою кожен  пацієнт обовязково проходить  консультацію з лікарем Platonova Clinic, під час якої фахівець проводить ретельне медичне обстеження і необхідні діагностичні дослідження. Також на консультації лікар обговорює вибір препарату для ін’єкцій та розповідає про стратегію терапії. 

Під час процедури ви пройдете наступні етапи:

 • Шкіра в зоні обробки очищається від забруднення та макіяжу.
 • Після очищення шкіру дезінфікують спеціальними засобами.
 • Застосовують знеболювальні препарати, щоб звести до мінімуму дискомфорт від ін’єкцій.
 • Обраний препарат вводять ін’єкцією під шкіру до появи дрібних папул.
 • По завершенню  ін’єкційного  етапу шкіру обробляють засобами з протизапальною дією.
 
Несмотря на то, что процедура инвазивна, все неприятные ощущения и дискомфорт минимальны, так как инъекции делают тончайшей иглой, а кожу обезболивают.
Попри те, що процедура інвазивна, всі неприємні відчуття та дискомфорт мінімальні, через те, що ін’єкції робляться найтоншою голкою, а шкіра знеболена. Як правило, курс біоревіталізації складається з 3 – 6 процедур з інтервалом в 1,5 –  2 тижні. Надалі, рекомендується проходити профілактику у вигляді однієї процедури один раз у 6 місяців.

Чому варто вибрати біоревіталізацію в Platonova Clinic?

Якщо порівнювати біоревіталізацію з іншими процедурами омолодження шкіри, то вона має величезну кількість переваг:
 • впливає на глибші шари шкіри (на відміну від поверхневої косметики);
 • живить шкіру поживними речовинами та вологою зсередини, на клітинному рівні;
 • дає швидкий видимий ефект – перші результати помітні після першої процедури;
 • має довгостроковий вплив ефект, біоревіталізації триває від 6 місяців до 1 року;
 • безпечний для пацієнта – з огляду на те, що гіалуронова кислота є природною речовиною для організму людини, ризик алергії та інших побічних ефектів мінімальний;
 • викликає мінімальний дискомфорт.
 

Біоревіталізація лише за декілька сеансів дозволяє повернути шкірі тонус, пружність, сяйво та здоровий зовнішній вигляд. Процедура дає приголомшливий ефект – після проходження повного курсу ви повернете молодий стан шкіри. 

Якщо ви хочете відновити молодість своєї шкіри та бездоганний зовнішній вигляд, наповніть її здоров’ям і вдихніть нове життя – запишіться на процедуру біоревіталізації у Platonova Clinic. А наші фахівці допоможуть вам здобути ідеальне тіло справжнього переможця.

Застосовується у послугах для жінок

Anti Age терапія

Ефективні апаратні та ін'єкційні методики з пролонгованим ефектом. Процедури, які дозволяють затримати прояви шкідливих змін шкіри. А також усунення вікових змін, запуск регенерації та забезпечення живлення шкіри.

Вартість процедури

Назва

Ціна

Вас

Juvederm Volite

11000

60

Juvederm Hydrate

5600

60

TEOSYAL PureSense Redensity (I)

3900

60

TEOSYAL PureSense Redensity (I) 3 мл

9200

60

Belotero Hydro

5200

60

Бонусна програма від 2-х шприців -10%

ЗАПИС НА ПРОЦЕДУРУ

  00
  01
  02
  03
  04
  05
  06
  07
  08
  09
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  00
  01
  02
  03
  04
  05
  06
  07
  08
  09
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
  30
  31
  32
  33
  34
  35
  36
  37
  38
  39
  40
  41
  42
  43
  44
  45
  46
  47
  48
  49
  50
  51
  52
  53
  54
  55
  56
  57
  58
  59
  Відміна
  Ок
  Вся інформація про вас носить конфіденційний характер і не підлягає розголошенню третім особам