Необхідність у корекції фігури може виникнути з абсолютно різних причин: естетичне незадоволення зовнішнім виглядом, бажання схуднути, прибрати вікові зміни тощо.

Впоратися з цією задачею найкраще вдається тим, хто сприймає тіло людини як справжній шедевр природи та її найдосконаліший витвір. Саме такі погляди та ставлення до людини лежать в основі професійної діяльності лікарів Platonova Clinic.

Крім турботливого і чуйного відношення, лікарі застосовують виключно індивідуальний підхід, адже тіло кожної людини унікальне і потребує особливої уваги. Завдяки такому підходу, кожному клієнту Platonova Clinic вдається досягти ідеального і гармонійного образу справжнього переможця. 

Якщо і ви хочете зробити своє тіло ідеальним, запишіться на бажану процедуру: 

  • Зменшення об’ємів тіла

Для зменшення об’ємів тіла спеціалісти клініки рекомендують застосування комплексного підходу. В залежності від індивідуальних особливостей клієнта, комплекс може складатися з таких процедур: 

  • Зменшення локальних жирових відкладень

Для зменшення шару підшкірно-жирової клітковини в певних зонах тіла лікарі використовують комплексні підходи, які можуть містити наступні процедури:

  • Боротьба з целюлітом

Для зменшення проявів целюліту, розгладжування «апельсинової кірки» і вирівнювання шкіри застосовують комплекс процедур, який включає:

  • Лімфодренаж

Для найбільш ефективного відновлення лімфодренажної функції організму спеціалісти застосовують процедури:

  • Детокс-процедури

З метою виведення токсинів, що накопичилися в організмі, та його максимального оздоровлення, лікарі застосовують наступні процедури: обгортання STYX, «віскі»-пеленання, крапельниці. Процедури для детокса підбираються в комплексі, з урахуванням індивідуальних особливостей клієнта.

  • Обгортання STYX
  • «Віскі»-пеленання
  • Крапельниці
  • Процедура «Лінивий фітнес»

Застосування унікальних апаратних методик дозволяє клієнтам клініки всього за декілька сеансів позбутися від зайвих 4-10 сантиметрів об’ємів тіла. Для цього лікарі застосовують процедуру магнітної міостимуляції: 

Пам’ятайте, що при правильному підході та вірному виборі компетентної команди лікарів, можна скорегувати будь-які недоліки тіла. За допомогою спеціалістів Platonova Clinic ви можете швидко і максимально ефективно досягти фігури своєї мрії. Запишіться на процедуру корекції фігури до Platonova Clinic – знайдіть гармонійний образ справжньої переможниці!

Імплантація біоідентичних пелет
9900 - 199800
Масаж DIAMOND
2000
Масаж Icoone
720 - 1000
Ендосфера-терапія
600 - 2000
Кріоліполіз
2500 - 6500
Обгортування
1050 - 2100
Tesla Former
900 - 1500
Записатися

Використовувані технології

Ендосфера-терапія

Ендосфера-терапія – це інноваційна і не має аналогів італійська процедура, яка дозволяє без операцій та болю змоделювати фігуру, підкоригувати овал обличчя та омолодити шкіру.
Детальніше

СПЕЦІАЛІСТИ