Струнке підтягнуте тіло – невід’ємний атрибут красивого та здорового чоловіка. Адже саме фігура часто відіграє вирішальну роль в оцінці ступеня привабливості та мужності особи сильної статі. Тому так важливо стежити не тільки за здоров’ям свого організму, але і за його зовнішнім виглядом. 

Однак із багатьох причин чоловіки не можуть позбутися від зайвої ваги. Хаотичне і часто нездорове харчування, відсутність фізичної активності, постійні стреси та банальна нестача часу на тренування – все це ускладнює боротьбу з локальними жировими відкладеннями та не дає досягнути бажаних результатів. 

На щастя, чоловіча косметологія давно пішла вперед і тепер має цілий арсенал процедур, здатних вирішити цю проблему. 

Якщо ви хочете швидко привести до ладу своє тіло і позбутися зайвих сантиметрів без виснажливих дієт і тренувань, професійна команда лікарів Platonova Clinic допоможе вам впоратися з цим завданням. 

За допомогою кращих апаратних процедур для корекції фігури можна легко досягти ідеального і гармонійного образу справжнього переможця. Для цього запишіться на бажану процедуру в Platonova Clinic: 

  •    Зменшення об’ємів (ліпоскульптурування)
  •    Зменшення локальних жирових відкладень
  •    Боротьба із целюлітом
  •    Лімфодренаж
  •    Детокс-процедури (обгортання стікс, «віскі»-пеленання, крапельниці)
  •    «Лінивий фітнес» (магнітна міостимуляція)

Правильний підхід і правильний вибір компетентних фахівців дозволяють виправити будь-які недоліки тіла. За допомогою лікарів Platonova Clinic можна швидко і якісно досягти фігури своєї мрії. Запишіться на процедуру корекції фігури в Platonova Clinic – зробіть перший крок до своєї ідеальної фігури справжнього Переможця.

Імплантація біоідентичних пелет
9900 - 199800
Масаж DIAMOND
2000
Масаж Icoone
720 - 1000
Ендосфера-терапія
600 - 2000
Криоліполіз
2500 - 6500
Обгортання
1050 - 2100
Tesla Former
900 - 1500
Записатися

Використовувані технології

Ендосфера-терапія

Ендосфера-терапія – це інноваційна і не має аналогів італійська процедура, яка дозволяє без операцій та болю змоделювати фігуру, підкоригувати овал обличчя та омолодити шкіру.
Детальніше

СПЕЦІАЛІСТИ