Видалення новоутворень

Любов до себе починається з турботи про своє здоров’я, а саме про здоров’я шкіри. В сучасному світі перевірки новоутворень на шкірі вже стали головним правилом гарного тону.

Такі новоутворення, як родимки (невуси), бородавки, папіломи – це привід показатися досвідченому лікарю-дерматологу і дерматоонкологу для визначення виду кожного утворення і тактики його лікування. Деякі родимки можуть приносити психологічний і фізичний дискомфорт, знаходячись у зонах підвищеної травматизації чи на обличчі. В таких випадках зазвичай приймають рішення про видалення новоутворень з мінімальним естетичним дефектом.  

В рамках процедури по видаленню новоутворень, запишіться на один з її етапів:

Попередню консультацію з дерматологом-онкологом проходить кожен клієнт Platonova Clinic. Це обов’язкова умова для успішного видалення новоутворення і запорука вашого майбутнього здоров’я. 

У залежності від характеру новоутворень і його місця розташування на шкірі, лікар клініки визначає можливість і потребу у видаленні, яке робиться лазерним обладнанням чи електрокоагулятором: 

Пам’ятайте, що інвестиції у власне здоров’я – найкраща інвестиція, яку може зробити людина. Тому так важливо своєчасно видаляти доброякісні новоутворення на шкірі. Потурбуйтеся про здоров’я свого тіла – запишіться на процедуру видалення новоутворень в Platonova Clinic.