Період вагітності – прекрасний новий етап в житті жінки. Але багато молодих мам турбуються про те, чи повернеться їхнє тіло до колишньої форми. Більш того, після появи малюка потрібен час, щоб відновитися, і можливостей приділити собі хвилину уваги менше. Найчастіше молодих мам турбують такі проблеми, як розтяжки, в’ялість шкіри, локальні жирові відкладення, зміни стану шкіри обличчя, випадіння волосся. 

Якщо вас турбує стан організму і шкіри, не хвилюйтеся – наші фахівці допоможуть вам розв’язати всі питання, які виникають після періоду вагітності. Деякі зміни можуть відбуватися самостійно, але є проблеми, для вирішення яких потрібна допомога професіоналів. Тому молодим мамам рекомендується тільки комплексний підхід під суворим наглядом компетентних косметологів. Фахівці клініки Platonova Clinic з радістю допоможуть кожній молодій мамі пройти повний період відновлення, повернутися до колишніх форм і об’ємів тіла, а також відновити стан волосся і шкіри. Для цього запишіться на потрібну процедуру:

  • Відновлення тонусу шкіри

Для максимально ефективного відновлення шкіри після вагітності та пологів фахівці клініки застосовують комплексні підходи, які можуть включати такі процедури:

  • Повернення стрункого силуету (корекція зайвого об’єму, прискорення обміну речовин, лімфодренаж)

Для усунення зайвих об’ємів тіла, повернення стрункості, прискорення обмінних процесів і нормалізації лімфодренажу застосовуються наступні процедури:

  • Боротьба із целюлітом

Для зменшення підшкірного жирового прошарку та проявів целюліту, а також для надання шкірі більш рівномірного рельєфу, фахівці використовують наступні процедури:

  • Боротьба з розтяжками

Для того, щоб повністю усунути розтяжки (стриї) або мінімізувати їхні прояви на шкірі, застосовуються наступні процедури:

  • Красиві груди

Для відновлення форми грудей і підвищення еластичності шкіри в цій області використовується комплекс процедур, зокрема: 

  • Відновлення шкіри обличчя

Комплекс процедур для відновлення стану шкіри підбирається індивідуально для кожного клієнта і може містити наступні процедури:

  • Здорове волосся 

Відновлення волосся жінки після вагітності і пологів відбувається за допомогою процедур:

  • Інтимна гінекологія

Для післяпологового відновлення м’язового тонусу в інтимних зонах використовується комплексний підхід, зокрема наступні процедури:

Пам’ятайте, що будь-які зміни шкіри та фігури під час вагітності та пологів можливо відновити, а попередній стан можна повернути практично завжди. Основними умовами успішного результату є комплексний підхід і компетентні косметологи. Запишіться на прийом до фахівців клініки Platonova Clinic, і ми допоможемо вам швидко відновити стан шкіри та тіла після вагітності та пологів.

Масаж Icoone
720 - 1000
Ендосфера-терапія
600 - 2000
Обгортання
1050 - 2300
Масаж тіла (ручний масаж)
400 - 1000
Tesla Former
900 - 1500
Кріоліполіз
2500 - 6500
Infini
5000 - 11500
Fotona
300 - 7500
PRGF-плазмоліфтинг
4000 - 8000
Професійні догляди
700 - 2300
Ultraformer
3000 - 40000
Пілінги
600 - 2100
M-22
400 - 6000
HydraFacial
1000 - 2200
OxyJet
500 - 2500
Біоревіталізація
3900 - 11000
Regenera Activa
36000
Контурна пластика
3000 (3800*) - 18000 (22500*)
Бонусна програма від 2-х шприців -10%
* - ціни на контурну пластику, що виконуються головним лікарем Платоновою Оленою
Записатися

Використовувані технології

Ендосфера-терапія

Ендосфера-терапія – це інноваційна і не має аналогів італійська процедура, яка дозволяє без операцій та болю змоделювати фігуру, підкоригувати овал обличчя та омолодити шкіру.
Детальніше

Ultraformer – SMAS-Ліфтинг

Ультразвуковий SMAS-ліфтинг усуває одутлість та набряклість обличчя, підтягує овал і, на відміну від пластичної операції, не змінює зовнішність.
Детальніше

Пілінг

Запорука успішного та ефективного догляду за шкірою є своєчасним та регулярним пілінгом.
Детальніше

Біоревіталізація

Вікові зміни шкіри проявляються не тільки у вигляді зморшок, пігментних плям та зневоднення, але також пов'язані зі змінами обмінних процесів у клітинах.
Детальніше

СПЕЦІАЛІСТИ