Профілактика вікових змін

Щоб зберегти молодість шкіри максимально довго, важливо забезпечити її сучасним правильним доглядом. Адже головний секрет молодості – це підтримання шкіри зволоженою, збільшення її пружності та профілактика появи зморшок. Особливо це важливо для жінок, які проживають у техногенних містах та постійно відчувають стрес: їхня шкіра найбільше потребує підтримки ззовні. 

Сучасна косметологія передбачає цілий арсенал засобів для вирішення цієї задачі. Найбільш ефективні засоби для догляду за шкірою, які поєднують ідеальний баланс наукових досягнень і найкращих природних компонентів, зібрані в Platonova Clinic.

Пам’ятайте, що інвестиції у власну красу та здоров’я – одне з самих вірних і вигідних рішень для кожної жінки. Тому що турбуватися про профілактику вікових змін шкіри набагато простіше, дешевше і приємніше, ніж усувати вже наявні естетичні недоліки. 

За допомогою компетентних лікарів Platonova Clinic ви зможете забезпечити своїй шкірі якісний комплексний догляд і надовго зберегти її молодість. 

Щоб запобігти ранній появі вікових змін, запишіться на бажану процедуру:

Для запобігання ранній появі мімічних зморшок та заломів спеціалісти клініки застосовують процедури:

Для повноцінного відновлення тонусу шкіри спеціалісти застосовують комплексний підхід. В залежності від індивідуальних особливостей кожного пацієнта, комплекс може включати такі процедури:

Враховуючи ключову роль колагену в збереженні молодості та пружності шкіри, важливо постійно підтримувати його вироблення на високому рівні. Для стимуляції цього процесу в організмі застосовують наступні процедури:

Для зміцнення м’язово-зв’язкового каркасу і збереження чіткого овалу обличчя надовго, спеціалісти клініки застосовують процедури:

Для усунення темних кіл та набряків («мішків») під очима рекомендують тільки ретельно продуманий комплексний підхід. Виходячи з особливостей кожного клієнта, терапія може включати такі процедури: 

В залежності від величини судинної сітки та індивідуальних особливостей шкіри клієнта лікарі застосовують методики: 

Щоб зробити шкіру ідеально гладенькою і рівною, надати її свіжості та сяйва, рекомендується застосування комплексної терапії. З урахуванням особливостей і побажань кожного клієнта комплекс процедур може містити:

Потурбуйтеся про здоров’я і молодість шкіри завчасно – запишіться на процедури для профілактики вікових змін в Platonova Clinic. І ми допоможемо вам зберегти гармонійний образ переможниці.