Видалення новоутворень

Що таке любов до себе людини? Перш за все, це турбота про здоров’я свого тіла, зокрема і про здоров’я шкіри. Сучасні успішні чоловіки це знають, тому стежать не тільки за правильністю харчування і регулярними тренуваннями, але і за станом шкіри. А в разі появи будь-якого новоутворення шкіри необхідно звернутися до дерматологів. Адже в усьому цивілізованому світі перевірка новоутворень на шкірі вже стала головним правилом гарного тону стосовно себе.

Якщо на вашій шкірі є такі новоутворення, як родимки, бородавки або папіломи – це сигнал про те, що потрібно звернутися до досвідченого дерматолога і дерматолога-онколога. Під час консультації фахівець визначить тип новоутворення шкіри і тактику його лікування. 

У жодному разі не можна відкладати візит до лікаря в тих випадках, коли родимки або папіломи викликають фізичний дискомфорт і знаходяться в зонах підвищеної травми. У таких ситуаціях лікар зазвичай рекомендує видалити новоутворення, естетичним дефектом, що залишається після цього – мінімальний. 

Етапи процедури видалення новоутворень:

  • консультація дерматолога-онколога
  • видалення родимок, бородавок, папілом

Турбота про здоров’я – це найбільш розумний і відповідальний вчинок, який може зробити чоловік. Тому так важливо своєчасно видаляти доброякісні новоутворення на шкірі. Зробіть крок до міцного здоров’я і довголіття – підпишіться на процедуру видалення новоутворень в Platonova Clinic.