Профілактика вікових змін

Професійний догляд за шкірою і регулярні візити до косметолога вже давно перестали бути прерогативою жінок. Чоловіки не менше, ніж жінки, хочуть зберегти свою молодість, виглядати привабливо та почувати себе впевнено. Більш того, доглянутість- один з головних показників успіху чоловіка.

Ознаки старіння чоловічої шкіри з’являються пізніше, ніж жіночої, через особливості її будови. В основному це пов’язано з гормональним фоном і вищим вмістом колагену. З іншого боку, піт і сальні залози чоловічої шкіри працюють набагато активніше. Тому вікові зміни мають більш очевидний, виражений характер. Щоб зберегти молодість шкіри якомога довше, важливо забезпечити її повноцінним і своєчасним доглядом. Основними секретами молодості є підтримка водного балансу шкіри, підвищення еластичності та профілактика зморшок.

В арсеналі лікарів Platonova Clinic зібрані кращі засоби по догляду за чоловічою шкірою. Вони поєднують у собі ідеальний баланс наукових досягнень сучасної косметології та найбільш ефективних природних компонентів, тому дають дивовижні результати. За допомогою компетентних лікарів Platonova Clinic ви зможете забезпечити свою шкіру якісним комплексним доглядом і зберегти її молодість якомога довше. 

Щоб уникнути ранньої появи вікових змін, запишіться на потрібну процедуру:

  • профілактика і корекція мімічних зморшків і заломів
  • підвищення тонусу шкіри
  • зміцнення м'язово-зв’язкового каркасу
  • боротьба з темними колами та мішками під очима
  • видалення судинної сітки
  • вирівнювання тону і рельєфу шкіри

Позаботьтесь о здоровье и молодости кожи заранее – запишитесь на процедуры для профилактики возрастных изменений в Platonova Clinic. И мы поможем вам сохранить гармоничный образ победителя.