ШВИДКЕ ВІДНОВЛЕННЯ ПІСЛЯ ТРАВМ

Аби якомога швидше позбутися від неприємних больових синдромів і повернути організм до здорової форми, людина, що отримала травми, потребує спеціалізованого лікування. Platonova Clinic пропонує своїм клієнтам спеціальні програми під назвою Tesla та Icoone, спрямовані на зміцнення м’язів після травм, відновлення кровообігу, прискорення проростання нових нервових волокон.

Процедура показана пацієнтам після важких травм і операцій опорно-рухового апарату. Вона виконується за допомогою апарату магнітної стимуляції Tesla Former, що дозволяє відпрацьовувати м’язи на різній глибині. Практично безболісний метод, не вимагає прямого контакту зі шкірою, тому пацієнт може залишатися в одязі під час процедури. 

В результаті процедури у пацієнтів з хронічними больовими синдромами значно прискорюються процеси відновлення. Причому, в порівнянні з раніше популярним методом електричної стимуляції, кількість необхідних процедур в цьому випадку менше.

В основі цього методу лежить вплив на пошкоджену шкіру сотнями мікроальвеол – роликів на маніпулах апарату Icoone Laser. Конструкція маніпули дозволяє зняти напругу в шкірі та в підшкірних шарах. Завдяки цьому ймовірність появи гематом на шкірі мінімальна. 

Перед початком процедури Icoone на пацієнта надягають спеціальний костюм, через який потім обробляють пошкоджені ділянки шкіри. Опрацювання шкіри проводиться максимально точково і глибоко, не викликаючи дискомфорту навіть у людей з низьким больовим порогом. При цьому тканини не травмуються і не піддаються стресу. В результаті підвищується еластичність і пружність шкіри, стимулюються процеси клітинного оновлення, видаляється застійна рідина з тканин.

Що раніше ви почнете реабілітаційні процедури в Platonova Clinic, то швидше можна домогтися більш вираженого ефекту.