Функціональність, розмір і зовнішній вигляд статевих органів дуже важливі для кожного чоловіка, адже від цього залежить не тільки його задоволеність якістю сексуального життя, але і психологічний комфорт.

Однак через вікові зміни гормонального фону, постійний стрес, багато інших внутрішніх і зовнішніх причин сексуальна функція у чоловіків може знижуватися. В результаті це може спровокувати розвиток комплексів, викликати емоційний дискомфорт і невпевненість у собі. Безсумнівно, в такій ситуації важко відчути себе справжнім переможцем і успішною людиною.

На щастя, нинішній рівень розвитку медичної косметології дозволяє швидко і без хірургічного втручання вирішити практично будь-яку інтимну проблему у чоловіків. Завдяки контурній пластиці та новітнім апаратним методикам лікарі Platonova Clinic успішно допомагають пацієнтам знову відчути свою чоловічу силу. 

Якщо ви хочете вирішити делікатну проблему, що вас непокоїть, за допомогою найкомпетентніших фахівців – запишіться на одну з бажаних процедур в Platonova Clinic:

  •    Tesla (магнітна міостимуляція) – поліпшення еректильної функції, підвищення лібідо
  •    Інтимна контурна пластика – збільшення голівки пеніса, лікування передчасної еякуляції
  •    Лазерне лікування хропіння

Пам’ятайте, що проблеми у сфері чоловічої сексуальності можна і потрібно вирішувати. Більш того, сучасні методики дозволяють зробити це максимально швидко, делікатно і в комфортних умовах. Запишіться на процедури інтимної косметології до Platonova Clinic, і наші лікарі допоможуть вам відновити чоловічу силу та відчути себе справжнім переможцем.

Tesla Former
900 - 1500
Контурна пластика
2250* - 18000 (22500*)
* - ціни на контурну пластику, що виконуються головним лікарем Платоновою Оленою
Імплантація біоідентичних пелет
9900 - 199800
При імплантації більше двох пелет знижка -20%
Корекція головки полового члену (лікування передчасного сім'явипорскування)
10000
Корекція головки полового члену (лікування передчасного сім'явипорскування)
1500 - 3000
Записатися

Використовувані технології

СПЕЦІАЛІСТИ