Профілактика та лікування захворювань ніг, процедури з догляду, вирівнювання нігтьової пластини, корекція уражень і деформацій. Медичний апаратний манікюр і педикюр, процедури по догляду за шкірою рук і ніг.

Бажання мати гарний вигляд, бути доглянутим – абсолютно нормальне і природне явище для сучасного чоловіка. Тому представники сильної статі все частіше відвідують косметологічні клініки, піклуючись про стан своєї шкіри. При цьому чоловіки звертають увагу не тільки на процедури для обличчя чи торсу, але і піклуються про шкіру ніг. Адже відчути себе справжнім переможцем можливо, коли ви абсолютно впевнені в собі та на кожному кроці. 

Якщо вас турбують такі проблеми, як натоптні, тріщини, мозолі, врослі нігті або грибок, зверніться до професійних подологів Platonova Clinic. Досвідчені фахівці клініки використовують сучасні техніки подології, які дозволять позбутися від будь-яких проблем зі шкірою ніг та повернути довгоочікуваний комфорт при ходьбі. 

Під час процедури компетентні подологи діагностують проблему і підберуть для вас найефективніший метод лікування. У Platonova Clinic ви можете пройти наступні види терапії для стоп: 

  •    Лікування грибкових уражень нігтьової пластини, шкіри рук і ніг
  •    Лікування натоптнів, тріщин, мозолів
  •    Боротьба з оніхомікозом – грибковим ураженням нігтьової пластини
  •    Лікування травм нігтів
  •    Лікування дистрофії нігтя

Турбота про здоров’я стоп і бажання доглядати за шкірою ніг не є жіночою прерогативою. Чоловікам це так само важливо та необхідно. Не ігноруйте проблеми зі шкірою стоп – запишіться на прийом до подолога Platonova Clinic, і наші фахівці допоможуть вам відчути себе справжнім переможцем.

Подологія
100 - 1500
Манікюр
300
Педикюр
600
Записатися

Використовувані технології

СПЕЦІАЛІСТИ