Сучасні жінки все частіше живуть в стані хронічного стресу, їх долають різні страхи, комплекси, сумніви та невпевненість. В результаті тягар психологічних проблем впливає на здоров’я і фізичний стан організму. Тому так важливо регулярно розслаблювати свій організм, допомагати собі позбутися від стресу і накопиченої втоми.

У цьому вам допоможуть методи тілесно-орієнтованої терапії, що застосовуються компетентними досвідченими фахівцями Platonova Clinic. Даний вид терапії являє собою техніку роботи з тілом, що дозволяє відновити внутрішній баланс організму. 

За допомогою терапії, орієнтованої на тіло, ви можете позбутися таких проблем, як затиски м’язів, судоми, хронічний біль, набряки та емоційна напруга. Ви отримаєте довгостроковий стійкий результат, а ваше тіло – довгоочікуване розслаблення і здатність функціонувати правильно. 

Запишіться на бажану процедуру тілесно-орієнтованої терапії в Platonova Clinic:

  •    Флоатинг
  •    Обгортування
  •    Масажі апаратні
  •    Масажі ручні

Турбота про себе – це не тільки бажання зберегти молодість, але і бажання поліпшити стан свого організму, оздоровити його і розслабити. Запишіться на тілесно-орієнтовану процедуру терапії з фахівцями Platonova Clinic – зробіть собі цінний подарунок.

Стоун-терапія
1000
Ендосфера-терапія
600 - 2000
Обгортування
1300 - 2300
Масаж Icoone
720 - 1000
Масаж тіла (ручний масаж)
400 - 1000
Флоатинг
800
Рефлексотерапія
1200
Мануальна корекція
500 - 850
Біодинамічна фасціальна модуляція
650 - 800
Записатися

Використовувані технології

Ендосфера-терапія

Ендосфера-терапія – це інноваційна і не має аналогів італійська процедура, яка дозволяє без операцій та болю змоделювати фігуру, підкоригувати овал обличчя та омолодити шкіру.
Детальніше

СПЕЦІАЛІСТИ