Сучасні чоловіки живуть у стані підвищеного стресу і хронічної втоми, посилених безліччю пригнічених емоцій. Людський організм – це мудра і саморегулююча система, яка автоматично реагує на будь-який психологічний стрес. Це природна реакція, властива кожному з нас. 

Жінки часто дають волю негативним емоціям і страхам, натомість чоловіки схильні пригнічувати переживання та біль. У результаті вся негативна енергія залишається в організмі у вигляді затисків і блоків, які можуть накопичуватися роками. Як правило, це призводить до хронічного болю, психосоматичних захворювань і зниження якості життя в цілому. 

Тому так важливо, щоб чоловіки регулярно розслабляли своє тіло, допомагаючи собі позбутися від стресу, втоми та негативних емоцій. 

У цьому вам допоможуть методи тілесно орієнтованої терапії, що застосовуються компетентними досвідченими фахівцями Platonova Clinic. Даний вид терапії є технікою роботи з тілом, що дозволяє відновити внутрішній баланс організму, домогтися розкріпачення тіла і запустити в ньому механізми самовідновлення.

За допомогою терапії, орієнтованої на тіло, ви позбудетеся від таких проблем, як м’язові затиски, судоми, хронічний біль, набряк і емоційне напруження. Ви отримуєте довгостроковий ефект, а ваше тіло – довгоочікуване розслаблення і здатність функціонувати правильно.

Запишіться на бажану процедуру тілесно орієнтованої терапії в Platonova Clinic:

  •    Флоатинг
  •    Обгортання
  •    Масажі

Пам’ятайте, що всі енергетичні процеси в тілі безпосередньо пов’язані із загальним життєвим тонусом і здоров’ям організму. Тому найкоротший шлях до щасливого і повноцінного життя лежить через тіло і глибоке розслаблення. Покажіть своєму тілу, що ви його чуєте і дбаєте про нього – запишіться на процедуру тілесно орієнтованої терапії з фахівцями Platonova Clinic.

Стоун-терапія
1000
Ендосфера-терапія
600 - 2000
Обгортання
1300 - 2300
Масаж Icoone
720 - 1000
Масаж тіла (ручний масаж)
400 - 1000
Флоатинг
800
Рефлексотерапія
1200
Мануальна корекція
500 - 850
Біодинамічна фасціальна модуляція
650 - 800
Записатися

Використовувані технології

Ендосфера-терапія

Ендосфера-терапія – це інноваційна і не має аналогів італійська процедура, яка дозволяє без операцій та болю змоделювати фігуру, підкоригувати овал обличчя та омолодити шкіру.
Детальніше

СПЕЦІАЛІСТИ