Здорова шкіра – один з основних показників здоров’я чоловіка. Саме на неї звертають свою увагу в першу чергу оточуючі і за її станои роблять висновки щодо віку та привабливості людини. Тому за шкірою потрібно правильно і регулярно доглядати. А чоловіча шкіра вимагає догляду не менше, ніж жіноча.

Завдяки просуванню здорового способу життя, професійні процедури догляду і регулярні візити до косметолога стали нормою для чоловіків і правилом гарного тону стосовно себе. Головне – вибрати компетентних фахівців, які дотримуються принципу індивідуального підходу, і підібрати комплекс процедур з урахуванням особливостей шкіри. Саме таких принципів у своїй роботі дотримується команда дерматологів-косметологів Platonova Clinic. 

Якщо ваша шкіра має естетичні недоліки, що заважають вам відчувати себе справжнім переможцем кожен день, запишіться на прийом в Platonova Clinic. Фахівці клініки допоможуть вам швидко та ефективно розв’язати такі проблеми:

  •    Корекція зниженого тонусу шкіри
  •    Лікування гіпергідрозу
  •    Корекція розтяжок
  •    Корекція рубців
  •    Видалення татуювань
  •    Корекція венозної і капілярної сітки
  •    Видалення небажаного волосся (лазерна епіляція)
  •   Видалення новоутворень

Здоров’я і краса чоловічої шкіри починається з професійного регулярного догляду. Досвідчені лікарі Platonova Clinic підберуть комплекс процедур, які будуть найефективнішими для вас і швидко вирішать дерматологічну проблему, яка вас турбує. Запишіться на прийом у  Platonova Clinic, і ми допоможемо вам створити Образ справжнього Переможця.

Масаж DIAMOND
2000
Масаж Icoone
720 - 1000
Ендосфера-терапія
600 - 2000
Обгортання
1050 - 2100
Infini
5000 - 11500
Ultraformer
1500 - 40000
Fotona
300 - 7500
Записатися

Використовувані технології

Ендосфера-терапія

Ендосфера-терапія – це інноваційна і не має аналогів італійська процедура, яка дозволяє без операцій та болю змоделювати фігуру, підкоригувати овал обличчя та омолодити шкіру.
Детальніше

Ultraformer – SMAS-Ліфтинг

Ультразвуковий SMAS-ліфтинг усуває одутлість та набряклість обличчя, підтягує овал і, на відміну від пластичної операції, не змінює зовнішність.
Детальніше

СПЕЦІАЛІСТИ