Здорова шкіра – один із головних показників загального здоров’я жінок. Більш  того, саме на шкіру оточення звертає увагу в першу чергу і за її станом «зчитується» інформація про вік і ступінь привабливості людини. Саме тому так важливо стежити за станом шкіри, правильно і регулярно за нею доглядати.

Найкраще рішення – звернутися до дерматолога-косметолога, який підбере комплекс процедур індивідуально для кожного клієнта з урахуванням його  особливостей та побажань. Саме таких принципів у своїй роботі дотримується компетентна команда Platonova Clinic.

Якщо на вашій шкірі є естетичні недоліки, які заважають вам щодня почуватися переможницею, запишіться на прийом до Platonova Clinic, і ми допоможемо вам знайти гармонійний та цілісний образ.

Процедури для відновлення та підтримки здоров’я та естетики шкіри, які ви можете пройти у Platonova Clinic:

  • Корекція зниженого тонусу шкіри

Для підвищення пружності шкіри та відновлення її тонусу в Platonova Clinic застосовується комплекс процедур, які можуть включати:

  • Лікування гіпергідрозу

Залежно від індивідуального стану пацієнта лікування гіпергідрозу може проводитись за допомогою наступних процедур:

  • Корекція розтяжок (стрий)

Для усунення розтяжок та відновлення естетичного вигляду шкіри фахівці використовують процедури:

  • Корекція рубців

Щоб скоригувати рубці, зробити їх менш помітними або повністю усунути, лікарі використовують процедури:

  • Корекція венозної і капілярної сіточки

Залежно від індивідуальних особливостей клієнта, усунення або корекція венозних та капілярних сіточок на шкірі проводиться за допомогою процедур:

  • Видалення небажаного волосся (лазерна епіляція)

Видалення небажаного волосся проводиться за допомогою процедури лазерної епіляції на апаратурі:

  • Видалення новоутворень

Видалення доброякісних новоутворень проводиться після обов’язкової попередньої консультації дерматоонколога за допомогою процедури:

Пам’ятайте, що здоров’я та естетично привабливий вигляд шкіри починається з професійного та регулярного догляду. Досвідчені фахівці Platonova Clinic підберуть комплекс процедур індивідуально для вас, враховуючи стан вашої шкіри та характер проблеми, яку необхідно вирішити. Запишіться на процедури для відновлення естетики шкіри та підтримки її здоров’я – і ми допоможемо вам знайти гармонійний та цілісний образ справжньої переможниці.

Масаж DIAMOND
2000
Масаж Icoone
720 - 1000
Ендосфера-терапія
600 - 2000
Обгортання
1050 - 2100
Infini
5000 - 11500
Ultraformer
1500 - 40000
Fotona
300 - 7500
Записатися

Використовувані технології

Ендосфера-терапія

Ендосфера-терапія – це інноваційна і не має аналогів італійська процедура, яка дозволяє без операцій та болю змоделювати фігуру, підкоригувати овал обличчя та омолодити шкіру.
Детальніше

Ultraformer – SMAS-Ліфтинг

Ультразвуковий SMAS-ліфтинг усуває одутлість та набряклість обличчя, підтягує овал і, на відміну від пластичної операції, не змінює зовнішність.
Детальніше

СПЕЦІАЛІСТИ