Здоров’я, догляд і добробут чоловіків багато в чому оцінюються за станом волосся. І що густішим, сильнішим та блискучішим воно виглядає, то привабливішим та успішнішим чоловік здається оточуючим. Особливо протилежній статі. 

Однак багато представників сильної статі вважають за краще ігнорувати проблеми з волоссям або йти на такі радикальні заходи, як гоління голови налисо. Хоча, насправді, будь-яку проблему можна вирішити, якщо звернутися по допомогу до компетентного лікаря-трихолога. 

Сучасна косметологія і трихологія настільки просунулися вперед, що дозволяють точно визначити справжню причину проблем із волоссям і виправити такі розлади методами, які десять років тому були недоступні. Наприклад, проблеми, пов’язані зі спадковими факторами або змінами в організмі. 

Перед розробкою курсу лікування лікар Platonova Clinic проводить повну діагностику волосся і шкіри голови та знаходить причину проблеми. Тільки після цього наш досвідчений трихолог призначає індивідуальну програму лікування шкіри голови та волосся. Такий комплексний підхід дозволяє повністю усунути фактори, які спровокували захворювання або негативно впливають на його розвиток. 

Важливо звернутися до фахівця при перших симптомах погіршення стану волосся, адже від цього багато в чому залежить тривалість лікування і відновлення здоров’я. 

Що раніше ви відвідаєте лікаря-трихолога Platonova Clinic, то швидшим та ефективнішим буде одужання. Запишіться на процедуру лікування шкіри голови та волосся в Platonova Clinic зараз.

Консультация врача-трихолога
450
Трихоскопия, лабораторная диагностика
450
Трансплантация волос (стоимость 1 графта)
20 - 35
Профилактика выпадения волос
Лечение выпадения волос
Индивидуальный подбор средств для ухода
Записатися

Використовувані технології

СПЕЦІАЛІСТИ