Зовнішній вигляд волосся є одним з основних показників здоров’я людини. І що густішим, сильнішим, блискучішим воно виглядає, то привабливішою і успішнішою сприймається людина. Це особливо важливо для жінок. Адже для представниць прекрасної статі волосся є показником молодості та краси.

Однак багато жінок все ж вважають за краще маскувати проблеми з волоссям за допомогою перукарів, у той час як тільки лікар трихолог дійсно може допомогти вирішити проблему. 

Сучасний рівень розвитку косметології і трихології дозволяє точно визначити справжню причину проблем з волоссям і виправити різні проблеми, пов’язані зі спадковими факторами і змінами стану організму, які кілька років тому були нездоланними. І забезпечити при цьому стабільний результат лікування. 

Перед призначенням відповідної терапії лікар Platonova Clinic повинен провести повну діагностику волосся і шкіри голови і визначити причину проблеми. І тільки знаючи причину, наш досвідчений трихолог розробляє індивідуальну програму комплексного лікування шкіри голови і волосся. Такий підхід спрямований на повне усунення факторів, які стали першопричиною захворювання і / або негативно впливають на його розвиток. 

Пам’ятайте, що потрібно звернутися до трихолога при перших симптомах захворювання і погіршення стану волосся, оскільки від своєчасного звернення залежить тривалість лікування і відновлення. Що раніше ви звернетеся до трихолога клініки Платонової, то швидшим буде одужання.

Подбайте про власне здоров’я і зробіть крок до сильного, красивого, блискучого волосся – запишіться на лікування проблем зі шкірою голови і волосся до Platonova Clinic.

Стоимость процедур:

Консультація лікаря-трихолога
450
Трихоскопія, лабораторна діагностика
450
Трансплантація волосся (вартість 1 графту)
20 - 35
Профілактика випадиння волосся
Лікування випадіння волосся
Індивидуальний підбір засобів для догляду
Записатися

Використовувані технології

Профілактика випадіння волосся

Кожна жінка стикається з витонченням і порідінням волосся, яке в тій чи іншій мірі може виникати через вік або під впливом постійного стресу та негативних зовнішніх факторів.
Детальніше

СПЕЦІАЛІСТИ