Краса і привабливість інтимних зон тіла стає все більш важливою для сучасної жінки, дозволяючи відчувати себе сексуально і впевненою, а також отримувати максимум задоволення – як естетичного, так і фізичного. Вікові зміни проявляються не тільки на обличчі, руках або зоні декольте, але і в інтимній зоні. Шкіра стає тоншою, втрачається чутливість, з’являється небажана пігментація. Це призводить до фізичного дискомфорту, зниження якості інтимного життя і притуплення сексуальних відчуттів. 

Сучасна інтимна косметологія, що використовується  у Platonova Clinic, дозволяє жінкам вирішувати ці проблеми та знову відчувати себе молодими, сексуальними та впевненими у собі. Відчуйте себе справжньою переможницею, зокрема і в коханні. Запишіться на бажану процедуру інтимної косметології до компетентних фахівців клініки Platonova Clinic:

  • Вульво-вагінальне омолодження
  • Магнітна міостимуляція
  • Ін’єкційна контурна пластика (точка G, великі статеві губи)

Пам’ятайте: немає нічого більш привабливого для чоловіків, ніж жінка, яка на сто відсотків впевнена у своїй красі та сексуальності. Запишіться на процедури інтимної косметології до Platonova Clinic, і наші досвідчені лікарі допоможуть вам повернути цю впевненість і відчути себе справжньою переможницею.

Консультация гинеколога
500
Контурная пластика
3040 (3800*) - 18000 (22500*)
Бонусная программа от 2-х шприцев -10%
* - цены на контурную пластику, выполняемые главным врачом Платоновой Еленой
Fotona
300 - 7500
Tesla Former
900 - 1500
Вульво-вагинальное омоложение
3000 - 24000
Записатися

Використовувані технології

СПЕЦІАЛІСТИ