Вік та привабливість жінки оточення визначає, перш за все, за станом її шкіри. Величезну роль цьому відіграє як обличчя, так і інші видимі частини тіла. Адже часто руки, зона шиї та декольте говорять про вік набагато більше, ніж обличчя. Тому так важливо забезпечити комплексний професійний догляд для всього тіла, щоб підтримувати молодість шкіри максимально довго.

Молода шкіра – це не тільки відсутність зморшок, але ще пружність, гладкість, відсутність пігментних плям та судинних зірочок. Усього цього можна досягти при правильному підході. Фахівці Platonova Clinic підберуть для вас індивідуальний комплекс процедур, який ідеально підійде для повноцінного омолодження вашої шкіри.

В арсеналі Platonova Clinic представлений величезний спектр процедур та доглядових засобів, за допомогою яких ви можете повернути молодість та красу таким зонам:

  • Шия и зона декольте

Для омолодження шкіри в ділянці шиї та зони декольте фахівці клініки використовують комплексні підходи, які можуть включати такі процедури:

  • Груди та соски

Омолодження шкіри в зоні грудей передбачає комплексну терапію, до складу якої можуть входити такі процедури:

  • Руки, кисті

Залежно від стану шкіри рук клієнта розробляється індивідуальна програма процедур для омолодження, яка може включати:

  • Коліна

Для омолодження шкіри в ділянці колін фахівці клініки можуть використовувати процедури:

Якщо ви хочете покращити загальний стан шкіри, повернути їй пружність та еластичність, наситити її корисними поживними речовинами – запишіться на процедури комплексного омолодження шкіри Platonova Clinic. За допомогою компетентних лікарів клініки ваша шкіра знову засяє здоров’ям та молодістю.

Ultraformer
3000 - 40000
Контурна пластика
3000 (3800*) - 18000 (22500*)
Fotona
800 - 7500
M-22
800 - 6000
Infini
5000 - 11500
Біоревіталізація
3900 - 11000
OxyJet
500 - 2500
PRGF-плазмоліфтинг
4000 - 8000
Обгортування
800 - 2050
Пілінги
600 - 2100
Професійний догляд
700 - 2300
Записатися

Використовувані технології

Ultraformer – SMAS-Ліфтинг

Ультразвуковий SMAS-ліфтинг усуває одутлість та набряклість обличчя, підтягує овал і, на відміну від пластичної операції, не змінює зовнішність.
Детальніше

Біоревіталізація

Вікові зміни шкіри проявляються не тільки у вигляді зморшок, пігментних плям та зневоднення, але також пов'язані зі змінами обмінних процесів у клітинах.
Детальніше

Мезотерапія

Якщо ви хочете повернути своїй шкірі молодий, красивий і здоровий вигляд - запишіться на процедуру мезотерапії.
Детальніше

Пілінг

Запорука успішного та ефективного догляду за шкірою є своєчасним та регулярним пілінгом.
Детальніше

СПЕЦІАЛІСТИ