Історія клініки

Я дуже рада вітати Вас на нашому сайті!

У розділі про клініку зазвичай прийнято писати про те, хто ми і що ми робимо, як ми це робимо, та в чому наша унікальність.

Якщо ми напишемо: ми – клініка естетичної медицини, яка поєднала у собі компетенцію лікарів та можливості нових технологій індустрії медичної косметології та здоров’я для ефективного вирішення завдань корекції зовнішності, це, звичайно, буде правдою.

Але тут нам більше хочеться говорити, хто ми насправді. Яка істина нашої душі?

Сучасний культ ідеалу, породжений соцмережами, щодня дедалі більше знецінює індивідуальність, змушуючи до бездумного фанатичного прагнення цього ідеалу відповідати. Він же провокує і радикальні форми течії бодіпозитиву, що набирає зараз обертів, яке бореться за тотальне прийняття своєї зовнішності з усіма її недосконалостями.

Ми – адепти релігії прекрасного. Адже потреба у справді прекрасному постійно живе у свідомості та душі людини. Ми у всьому шукаємо красу. У пейзажі, в квітці і в краплях дощу, в кружлянні листя, піднятого вітром, і пластичних рухах танцівників, у відблисках сонця на поверхні води та в мерехтіння виду нічного міста, у витворах мистецтва, у відносинах між людьми, у внутрішньому та зовнішньому вигляді людини .

Естетична медицина – це про кохання. Любов до краси, любов до себе. Вона проявляється і в бажанні вибирати гарний одяг – той, що підкреслює твою індивідуальність, у якій ти – на висоті! У бажанні прикрасити свій інтер’єр декором або включити музику, чудові звуки якої створять той самий настрій. І, звичайно, любов до себе проявляється у прагненні гармонізувати свою зовнішність.

Кожен з нас може стати ідеальною версією самого себе, залишаючись при цьому особливим! Зберегти природність і надати здорового сяйва, акцентувати деталі та додати характер, трохи скоригувати те, що не подобається, але зберегти свою природну красу. Краса – це коли ти прокидаєшся красивим!

У нашому гарному просторі ми об’єднали команду класних лікарів (дерматологи, трихологи, пологи), найкраще сертифіковане обладнання, яке зараз є на ринку досягнень апаратної косметології, перевірені інноваційні технології б’ютифікації та омолодження, корекції фігури, догляду за обличчям та тілом, лікування волосся. Щодня до пізнього вечора сім днів на тиждень ми робимо красу для наших улюблених клієнтів.

Так, ми є унікальними. Як і кожен із нас. І амбітні в нашому прагненні бути першими та найкращими у своїй справі, тому ми весь час удосконалюємося та розширюємо наші можливості, щоб пропонувати найкращі рішення. І ще ми трохи марнославні, бо обґрунтовано пишаємося тим, за що нас так люблять наші клієнти. Це кохання – наша найбільша цінність.

Чекаємо на Вас у нас! Що Ви отримаєте? Впевнені, дуже багато! Ваш внутрішній світ співзвучить із зовнішнім, Ваше тілесне Я засяє. Ви відчуєте силу своєї чарівності. Ви цього заслуговуєте. А ми знаємо багато про те, як створити цілісний гармонійний образ. Образ переможця!

З любов’ю,

Олена Платонова